Časté dotazy

1. Jak to funguje? Jak si stáhnu poukaz?

Klikněte na detail slevy (tlačítko „více“) a prohlédněte si nabídku výhody. Pokud ji chcete využít, klikněte na tlačítko „získat slevu“. Ten si po doručení stáhněte do vašeho počítače a vytiskněte. Poukaz lze uplatnit jen jednou, při jedné návštěvě a je opatřen unikátním kódem. Vytiskněte jej proto pro účely uplatnění jen jednou.

2. Kde a jak mohu poukaz uplatnit?

V místě, které je uvedeno na poukazu. Postupujte vždy podle podmínek slevy, které jsou uvedeny na poukazu. Pokud je v podmínkách například uvedena podmínka předchozí rezervace, rezervujte si uplatnění poukazu předem. Předejdete tak komplikacím na místě. Poukaz předložíte na pokladně nebo recepci či jiném místě, které je uvedeno v podmínkách uplatnění poukazu.

3. Mohu poukaz darovat jako dárek?

Ano můžete. Poukaz není vázaný jen na vaši osobu.

4. Mohu si stáhnout více poukazů?

Ano, můžete, pokud chcete pozvat na výlet s poukazem i své přátele nebo rodinu. Poukazy můžete stáhnout postupně po jednom. Systém je však chráněn proti zneužití, proto doporučujeme stahovat pouze počet poukazů, které opravdu potřebujete. V opačném případě ztratíte přístup do aplikace.

5. Kolikrát lze uplatnit jeden poukaz?

Poukaz je opatřen unikátním kódem a lze jej uplatnit jednou, při jedné návštěvě. Pokud vás bude více osob, stáhněte dle podmínek slevy více poukazů.

6. Mohu si stáhnout poukaz na jedno místo opakovaně?

Ano, pokud se vám líbila návštěva, můžete si pro sebe nebo své blízké stáhnout i jeden poukaz k jednomu místu opakovaně jindy.

7. Kde najdu další informace k místu, které chci navštívit?

Pokud vám chybí nějaké informace k místu, které jste nenašli v nabídce, hledejte na webových stránkách příslušného místa další informace. Odkaz na webové stránky najdete v nabídce.

8. Kdy mohu poukaz uplatnit?

Řiďte se striktně otevírací dobou místa nebo podmínkami uplatnění. POZOR! Některé poukazy mají omezenou časovou platnost, podrobně si přečtěte podmínky slevy v detailu nabídky před stahováním poukazu. A před návštěvou místa.

9. Musím poukaz využít hned po stažení?

Ne, poukaz můžete využít kdykoli v rámci jeho platnosti. Proto si přečtěte platnost poukazu i před zamýšlenou návštěvou místa.

10. Co mám dělat, když poukaz ztratím?

Přihlaste se zpět do aplikace pod svým mailem a heslem, klikněte na záložku Můj účet a stáhněte si poukaz ještě jednou.

11. Mohu si poukaz stáhnout a uplatnit v mobilu?

Ne, uplatňujte poukazy v jejich vytisknuté papírové podobě.

12. Co když na pokladně nebo recepci či jiném místě, kde mám poukaz uplatnit, nikdo o poskytnuté výhodě neví?

Taková situace se může stát, protože mnohde pracují brigádníci. V takovém případě si nechejte na místě ověřit platnost výhody u nadřízeného příslušné pracovnice. Zmiňte nejen poskytovatele výhody, ale také portál KamDnesVyrazíme.cz.